• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Памятi Героїв Небесної Сотні

Пошуково-дослідницька експедиція

«Герої не вмирають»

Журавликом душа його полетіла у небо

Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО,

випускника СЗШ № 4 м. Самбора

Тараса Васильовича Вислоцького

Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

Війна - це зараз не слово, а реальність. Але кожен з нас хоче миру.

Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули.

Так книга пам’яті Самбора у 2014 році поповнилась ще одним ім’ям – Тарас Вислоцький.

Він був чиїмось сином, батьком, коханим. Він про щось мріяв, був чиїмось другом. Можна навіть згадувати дріб’язкові конфлікти, але все це – ніщо в порівнянні з вічністю. Бо він віддав найдорожче – своє життя. І навряд чи думав, що його життя обірветься так: раптово, далеко від рідного дому.

Власне, слова тут просто зайві. Ми висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна. А всіх, хто живе завдяки жертві цієї людини, ми просимо згадати того, кого більше з нами немає.

Народився Тарас Григорович Вислоцький 25 липня 1970 року у місті Самборі. Навчався в СЗШ №4 до 8-го класу. Продовжив своє навчання до 10-го класу в СШ №2. По закінченні школи Тарас вступив на навчання в училище легкої промисловості за спеціальністю «закрійник верхнього одягу».

У 1988р. Тарас Григорович був призваний на службу в Збройні сили. Службу проходив у місті Гуза Московської обл.

Одружився у 1993 році. Разом з дружиною Марією виховував дочку Ірину. Вона, як і батько, навчалась у СЗШ № 4 . Після закінчення вступила у Львівський державний університет внутрішніх справ.

З 1993 року пішов служити за контрактом, де пропрацював 23 роки. З початком АТО відбув у зону бойових дій разом з військовою частиною А 3817, яка базувалась на Луганщині. Та 30 вересня 2014року пі час виконання військового обов’язку обірвалося життя старшого прапорщика-сапера 703 саперного полку Тараса Вислоцького.

Жителі вулиці Східної, на якій проживав Тарас Григорович, навколішки зустрічали траурний кортеж. Біля помешкання низько опустився ключ журавлів і зробив кілька кругів саме в той час, коли труну заносили до помешкання. Нам не осягнути, що це означало. Мабуть, душа журавликом понеслася на небо, і це своєю присутністю сповістили відлітаючі птахи у вирій.

Військові побратими несли домовину на цвинтар, де і попрощалися з воїном АТО. У короткому слові командир частини, полковник Олександр Корольов назвав Тараса Вислоцького великим фахівцем, надійним другом для військовослужбовців частини.

Тарасу ішов 44-й рік. Він залишив осиротілими дружину, донечку і своїх батьків.

Де б ви не проводжали старий рік і зустрічали новий: в родинному колі чи окопах, на лікарняних ліжках чи за кордоном, згадайте тих, хто дав вам можливість зустріти цей день. Згадайте, якою ціною нам дістається кожна хвилина.Вони боролися за наше життя. Не забуваймо це. Закарбуймо їхні імена у пам'ять вічності, тоді вони не вмруть, а будуть завжди з нами. Усіх колись не стане на цьому світі, але в наших серцях вони, герої, житимуть вічно.

Слава Героям України! Герої не вмирають!

Пам’яті Тараса Вислоцького

Обірвалось життя, мов підстрелена птиця,

Недоказане слово застигло в устах…

Був ти справжнім у всьому і жив, як годиться:

Рідну землю любив і поборював страх.

Вічно болем щемітиме серце матусі,

Для дружини залишишся все молодим,

Скаже донька: «Я батьком рідненьким горджуся,

Як же добре було нам щоденно із ним»

Із небесних висот споглядатимеш вічно,

На той світ, що зарано його полишив,

В рідній школі лунатиме дзвоник заклично –

Недаремно, Тарасе, життя ти прожив.

Учитель СЗШ № 4 м. Самбора

Волошин Надія Іванівна.

/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/1Go7zkEVTL0.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/20160303_141847.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/DSCN1842.JPG/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/RRbsJdriPnU.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/uU-mNyRmtHU.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/MHCmKCUAX9I.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/a1AKM2RNzr8.jpg/Files/images/pamyat_gerov_nebesno_sotn/7qoZpgSAlWA.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 590

Коментарi

 • Buy Essay.Org

  2018-03-03 09:08:47

  essays fast custom essays essays [url=http://essays.store]essays[/url]...

 • My Essay Writing

  2018-02-13 16:25:14

  essays george orwell essays critical essays [url=http://essays.store]essays[/url]...

 • Jamesfes

  2017-04-22 10:35:04

  If you have difficulty sleeping, it may be a symptom of sleep apnea. Lots of people deal with this condition every day, and it is often a problem that is quite unpleasant to manage. But the good news is that there are effective treatments out there. Read this article to learn some basic information about recognizing and treating sleep apnea. Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises...